Imprezy firmowe

Imprezy firmowe z widokiem, smakiem i klasą.

100-letni Zamek dodaje wyjazdom stylu.

Wyjazdy w gronie firmowym to najlepszy sposób na zintegrowanie pracowników, czy podniesienie ich kwalifikacji w luźnej atmosferze wspólnego pobytu. Ważne, aby odbywały się w ciekawym i pełnym atrakcji miejscu.

40 pokoi w wysokim standardzie, w tym luksusowe apartamenty sprawiają, że nasz hotel najlepiej sprawdza się w przypadku organizacji wymagających i kameralnych spotkań firmowych.

Zorganizuj spotkanie

poszerzające biznesowe horyzonty...

na plaży

Zamku nie dzieli od plaży ...NIC

Dzięki wyjątkowemu położeniu Zamku Łeba, wszystkie punkty programu twojego wyjazdu firmowego: śniadania, narady w sali, przerwy kawowe, obiady, zajęcia popołudniowe odbywają się z widokiem na morze. Zamek Łeba to także wartość dodana w postaci transferu twojej grupy do pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie spacer po wydmach, olbrzymich niczym pustynia, z powodzeniem zastępuje wyszukane formy outdoor-u dla firm

ze smakiem

w Zamku nie ma bufetów, ani standardowych obiadokolacji.

Posiłki są same w sobie wydarzeniem. Śniadania w Zamku można nazwać królewskimi i nie będzie to przesadą, natomiast to eleganckie gale, uroczyste kolacje oraz wyszukane desery są naszym znakiem firmowym.

z klasą

W Zamku Łeba nie ma ogromnych sal, nie ma modułów i przesuwnych ścianek.

Nie mamy także wiat grillowych i szerokiej infrastruktury. Posiadamy natomiast dwie perły; stylowe sale: kameralną salę degustacyjną dla 30 osób i spektakularną salę kominkową dla 80 osób, dwa hektary terenów zielonych dających pole do popisu agencjom eventowym oraz opcje ogniska na samej plaży lub toastów pod gołym niebem na jednym z naszych tarasów

Zapytaj o ofertę
Napisz
lub zadzwoń!

Zapytaj o ofertę
Napisz
lub zadzwoń!

Odwiedź

Adres: Sosnowa 1, 84-360 Łeba

mapa dojazdu

Zadzwoń

Recepcja: 59 863 51 20

Restauracja: 59 863 51 41

Napisz

Email: rezerwacja@zamekleba.pl

 


 

Informacja

Jesteśmy obiektem zabytkowym, nie posiadany windy, pokoi z prysznicami typu walk-in oraz innych udogodnień oczekiwanych od standardowych hoteli pod kątem szczególnych wymagań w zakresie łatwej dostępności.
Do 15.07.2024 trwają prace pogłębieniowe na plaży. Prace wykonywane są na zlecenie Urzędu Morskiego w Gdyni i nie są zależene od Zamku Łeba. Zamek Łeba nie ma wpływu na czas oraz realizację prac.

Zapisz się do Klubu!

Zostań członkiem progrmu Zamek Łeba Family & Friends! Zbieraj punkty i wymieniaj je na zniżki i nagrody

zarejestruj się
Masz już konto? Zaloguj się

Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2023 Zamek Leba

Made with loveby NET-atak.pl