Konferencje

Ważne szkolenie,
konferencje,
podpisywanie intratnego kontraktu?

Tutaj nadmorski widok magicznie zmienia biznesową perspektywę.

Zorganizuj wydarzenie w malowniczej scenerii Zamku Łeba, kameralnym hotelu z widokiem na morze z każdej sali spotkań.

Na Tobie wrażenie z pewnością zrobią udogodnienia i fachowa obsługa. Na Twoich klientach, czy pracownikach - magia miejsca i idealna sceneria do konstruktywnych rozmów.

Zapraszamy Twój biznes

do naszej bajki! Zorganizuj ważne spotkanie...

kameralnie

Potencjał Zamku to 80 miejsc w pokojach i na sali.

Gwarantujemy przez to kameralność i wyłączność Twojego wydarzenia. Na zewnątrz plaża i czar nadmorskiego kurortu, wewnątrz kameralna sala konferencyjna stylizowana na XIX-wieczną bibliotekę angielską dla 30 osób lub przestronna sala kominkowa dla 80 osób. W Sali kameralnej czeka na Was ogromny telewizor, natomiast w Sali kominkowej instalujemy rzutnik multimedialny | flipchart | ekran, w zależności od potrzeb.

ze smakiem

Bogata oferta menu na spotkania

Oprócz klimatu zapewniamy też energię do twórczej pracy. Nasi kucharze skomponowali ofertę obiadową, która idealnie uzupełni każde spotkanie, natomiast naszą prawdziwą domeną i pasją jest organizacja uroczystych kolacji, bankietów i degustacji autorskich menu. Wnętrza 100-letniego zamku, elegancja nakrycia stołów, serwis i wygląd naszego personelu, sącząca się w tle muzyka stanowią o magicznej atmosferze wieczornych spotkań firmowych. Dobieramy alkohole podkreślające smak potraw, a uroczyste spotkania wieńczymy autorskimi deserami, które na długo zapadają w pamięć

z relaksem

Po drugiej stronie ciężkiej pracy znajduje się relaks.

Relaks w komfortowych pokojach z widokiem na morze lub ze słonecznymi balkonami od strony południowej to esencja Zamku Łeba. Ty i Twoi goście możecie na chwilę zapomnieć o wynikach, zyskach i celach, a zamiast tego schłodzić się w naszym zewnętrznym basenie z widokiem na morze , zrelaksować w saunach SAO Spa, skorzystać z masażu balijskiego, odwiedzić Słowiński Park Narodowy z unikalnymi wydmami, pojeździć konno po plaży lub wybrać się na rowerową wycieczkę wzdłuż wybrzeża.

Zapytaj o ofertę
Napisz
lub zadzwoń!

Zapytaj o ofertę
Napisz
lub zadzwoń!

Odwiedź

Adres: Sosnowa 1, 84-360 Łeba

mapa dojazdu

Zadzwoń

Recepcja: 59 863 51 20

Restauracja: 59 863 51 41

Napisz

Email: rezerwacja@zamekleba.pl

 


 

Informacja

Jesteśmy obiektem zabytkowym, nie posiadany windy, pokoi z prysznicami typu walk-in oraz innych udogodnień oczekiwanych od standardowych hoteli pod kątem szczególnych wymagań w zakresie łatwej dostępności.
Do 15.07.2024 trwają prace pogłębieniowe na plaży. Prace wykonywane są na zlecenie Urzędu Morskiego w Gdyni i nie są zależene od Zamku Łeba. Zamek Łeba nie ma wpływu na czas oraz realizację prac.

Zapisz się do Klubu!

Zostań członkiem progrmu Zamek Łeba Family & Friends! Zbieraj punkty i wymieniaj je na zniżki i nagrody

zarejestruj się
Masz już konto? Zaloguj się

Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2023 Zamek Leba

Made with loveby NET-atak.pl