SPA nad morzem

Szum fal, świeże powietrze, szerokie plaże, biały piasek i relaksujące zabiegi dla ciała, to gwarancja wymarzonego wypoczynku.

Wyjazd z partnerem, przyjaciółmi czy rodziną do SPA pomoże zapomnieć o wszelkich problemach życia codziennego. Podaruj sobie odrobinę luksusu w zabieganej codzienności.

SPA nad morzem dla dwojga

SPA nad morzem to definicja relaksu i wypoczynku. Stres, rutyna, codzienne problemy — to wszystko wpływa negatywnie na samopoczucie i zdrowie. Od czasu do czasu trzeba sobie zafundować przynajmniej kilka dni spokoju, żeby przewietrzyć głowę i wrócić do działania w pełni sił. 

Wybór SPA to przede wszystkim możliwość relaksu, ale także możliwość uczczenia ważnych dla nas uroczystości, takich jak np. rocznica ślubu. Luksusowy hotel SPA nad morzem to kwintesencja przyjemności w jednym miejscu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby w hotelu SPA zorganizować wieczór panieński czy nawet wesele. 

Pakiety SPA nad morzem

Wybór hotelu SPA powinien być podyktowany przede wszystkim jego lokalizacją i ofertą dostępnych zabiegów oraz masaży. W Zamku Łeba oferujemy naszym gościom szereg masaży relaksacyjnych wykonywanych przez doświadczone masażystki z Indonezji i Tajlandii — w tym również specjalne pakiety SPA dostosowane do potrzeb gości. Wykonujemy także specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne twarzy, a w wolnych chwilach zachęcamy do korzystania z sauny, jacuzzi i zajęć z jogi. 

Wakacje w SPA nad morzem to okazja, żeby zregenerować ciało i umysł w trakcie zabiegów relaksacyjnych i długich spacerów po plaży. Zamek Łeba położony jest tuż przy samej plaży — wystarczy kilka kroków, by cieszyć się słoneczną kąpielą i romantycznymi zachodami słońca. Hotel SPA powinien być położony w pewnej odległości od najbardziej turystycznych miejsc, by nic nie zakłócało spokojnego wypoczynku. Zamek Łeba z jednej strony otacza las, a z drugiej woda. Dzięki temu nic nie zakłóca spokojnego wypoczynku.

Oferty

SPA nad morzem z basenem

W luksusowym hotelu SPA powinien znaleźć się zewnętrzny basen, w którym można się relaksować o dowolnej porze dnia. W Zamku Łeba spełniamy to życzenie! Po intensywnym dniu zwiedzenia możesz skorzystać z relaksu w strefie SPA.

Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia oferty naszego ośrodka wypoczynkowego. Wybierając konkretny pakiet zabiegów SPA, łatwiej będzie zaplanować dalsze atrakcje. Co więcej, pomoże to w organizacji wypoczynku. W SPA możesz skorzystać z masaży aromaterapeutycznych z zastosowaniem olejków zapachowych, a także masaży relaksacyjnych i balijskich. Zabiegi dostosowane są do wizyty, oczekiwań i rodzaju skóry.

Nasze SPA to miejsce dla wszystkich miłośników błogiego odpoczynku i odnowy biologicznej. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i dysponujemy wykwalifikowanym personelem. Oferujemy też specjalne pakiety stworzone z myślą o relaksie i bliskości. Takie połączenie sprawi, że poczujecie się jak w raju! 

Odwiedź

Adres: Sosnowa 1, 84-360 Łeba

mapa dojazdu

Zadzwoń

Recepcja: 59 863 51 20

Restauracja: 59 863 51 41

Napisz

Email: rezerwacja@zamekleba.pl

 


 

Informacja

Jesteśmy obiektem zabytkowym, nie posiadany windy, pokoi z prysznicami typu walk-in oraz innych udogodnień oczekiwanych od standardowych hoteli pod kątem szczególnych wymagań w zakresie łatwej dostępności.
Do 15.07.2024 trwają prace pogłębieniowe na plaży. Prace wykonywane są na zlecenie Urzędu Morskiego w Gdyni i nie są zależene od Zamku Łeba. Zamek Łeba nie ma wpływu na czas oraz realizację prac.

Zapisz się do Klubu!

Zostań członkiem progrmu Zamek Łeba Family & Friends! Zbieraj punkty i wymieniaj je na zniżki i nagrody

zarejestruj się
Masz już konto? Zaloguj się

Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2023 Zamek Leba

Made with loveby NET-atak.pl