Truflowy Wieczór Kolacja Piemont

kolacja degustacyjna z truflowym akcentem

już od 1290 zł / pobyt

Zarezerwuj pobyt w Zamku Łeba i weź udział w kulinarnym wydarzeniu sezonu – kolacji degustacyjnej inspirowanej kuchnią włoskiego Piemontu. W sobotę 18 października zapraszamy na wieczór pełen aromatów, elegancji i truflowych akcentów.

W ramach pakietu:

  • Nocleg w komfortowym pokoju
  • Śniadanie z lokalnych produktów
  • Kolacja tematyczna „Piemont – Trufle” w dniu 18.10 (zestaw degustacyjny, start 18:00)
  • Dostęp do strefy wellness: sauna wewnętrzna i fotele infrared
  • Zewnętrzna sauna i jacuzzi z widokiem na morze (z możliwością rezerwacji na wyłączność za dodatkową opłatą)
  • Późne wymeldowanie do godziny 13:00 (w miarę dostępności)

*Kolacja wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest bezzwrotna. Liczba miejsc ograniczona.

Menu
  • Entree z jadalnych kasztanów
  • Vitello Tartufatto
  • Risotto Salsiccia e Tartufo
  • Bonet Piemontese

 

Opcjonalny pairing win do każdego dania

Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy również autorskie menu win, starannie dobrane do każdego z serwowanych dań. Pairing win będzie dostępny za dodatkową opłatą, a decyzję o jego wyborze Goście mogą podjąć dopiero na miejscu, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.

To idealna okazja, by dopełnić smak kolacji selekcją trunków z regionu Piemont oraz innych starannie wyselekcjonowanych etykiet.

SPA & WELLNESS

Zapraszamy do skorzystania z oferty SÅO Spa. 
Strefa wellness jest otwarta w następujących godzinach:

  • Poniedziałek–Piątek: 12:00 – 20:00
  • Sobota: 11:00 – 20:00
  • Niedziela: 10:00 – 18:00

Bezpłatny dostęp do sauny dla wszystkich gości. 
Sauny dostępne są codziennie od 10:00 do 22:00.

Przydatne informacje
  • Zameldowanie od godziny 14:00. Wymeldowanie do godziny 11:00
  • Podczas zameldowania wymagane jest dokonanie preautoryzacji karty na kwotę 500 PLN (preautoryzacja może być utrzymywana przez bank do 14 dni) lub wpłata kaucji gotówką w kwocie 500 PLN.
  • Śniadania serwowane są w godzinach 8:00 - 11:00
  • Jeśli stosują Państwo specjalną dietę lub są wegetarianami prosimy o przekazanie tej informacji naszej recepcji minimum 2 dni przed przyjazdem, abyśmy mogli przygotować odpowiednie menu.
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami od 1 stycznia 2020 roku, rezerwujący ma obowiązek podać dane do faktury przed dokonaniem płatności. W przypadku braku danych do faktury zostanie wystawiony paragon bez NIPu. Dane do faktury można podać w ostatnim kroku podczas dokonywania rezerwacji na naszej stronie.
  • Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów zabiegów

    Ze względu na duże zainteresowanie naszą strefą SPA, zachęcamy do dokonywania rezerwacji z wyprzedzeniem – najlepiej jeszcze przed przyjazdem do obiektu. Brak rezerwacji może skutkować brakiem możliwości realizacji zabiegu, nawet jeśli został on wcześniej opłacony.

 

Pozostałe
oferty